środa, 30 maja 2012

rozdanie-zapraszam!!!!

rozdanie u Kate ; )

1 komentarz:

  1. Zorganizowałam rozdanie na moim blogu - do wygrania masło do ciała THE BODY SHOP, Zapraszam serdecznie! :)

    http://lilciunia.blogspot.com/2012/06/kto-chce-maseko-body-shop-rozdanie.html

    OdpowiedzUsuń